Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань
Портал превентивної освіти
ДИТЯЧИЙ ФОНД «ЗДОРОВ'Я ЧЕРЕЗ ОСВІТУ»
Допоможи дітям теплим словом!
Сайт Національний університет цивільного захисту України
Громадська організація Ла Страда - Україна!

4 лип. 2024

Медичні довідки для дошкільнят та учнів: що потрібно знати перед початком нового навчального року

2 лип. 2024

НМТ-2024: РЕЗУЛЬТАТИ ВСІХ ОСНОВНИХ СЕСІЙ У КАБІНЕТАХ УЧАСНИКІВ

Усі учасники основних сесій НМТ уже отримали свої результати за шкалою 100–200 балів в персональних кабінетах.
27 черв. 2024

До уваги учнівської молоді 9-10 класів та їх батьків

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання юнаків та дівчат.
26 черв. 2024

Імперативи розвитку Нової української школи: сучасні реалії

Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Імперативи розвитку Нової української школи: сучасні реалії»
25 черв. 2024

ВСТУП 2024

ВСТУП 2024: РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ГАРЯЧА ЛІНІЯ МОН ТА ЧАТ-БОТ ДЛЯ ЗАПИТАНЬ
24 черв. 2024

Участь у конкурсі малюнків «Світ, у якому я хочу жити! 2024 Лелека»

21 черв. 2024

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ НМТ: ЯК І ДЕ ДІЗНАТИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ

Усі учасники основних сесій НМТ отримають свої результати на інформаційних сторінках до 2 липня, проте УЦОЯО робить усе можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому для учасників, які брали участь в основних сесіях НМТ до 7 червня включно результати вже розміщено в персональних кабінетах.
20 черв. 2024

Освітній фест «Вчителі майбутнього»

У панельній дискусії «Сміливі навчати: український досвід стійкості та відновлення освіти» взяла участь Світлана Білогурова, директор закладу дошкільної освіти № 353 району
20 черв. 2024

"Випускник незламного Харкова 2024"

19 червня 2024 року в Основ'янському районі пройшов Випускний вечір "Зіркові випускники незламного Харкова"
19 черв. 2024

Національний EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024

Міністерство освіти і науки повідомляє, що з 24 до 27 червня відбудеться масштабна освітянська подія — Національний EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024. Організатором заходу є ГО «EdCamp Ukraine». Це (не)конференція для зростання педагогів у кризові часи та в умовах невизначеності.